T-ACE II+ Terumo Automatic Component Extractor

Standardizace zpracování krve

T - ACE II + může pomoci vaší laboratoři uchopit výhody automatizovaného zpracování krve, včetně výroby více standardizovaných produktů vyšší kvality.

T - ACE II + systém je flexibilní, automatizovaný extraktor krve a krevních složek, který pomáhá normalizovat zpracování odstředěné krve v souladu se správnou výrobní praxí (GMPs).

Přístroj je navržen tak, aby byl v oboru tou nejlepší volbou pro své vysoké využití nejkvalitnějších krevních složek, nákladovou efektivnost a soulad s požadavky GMPs v průmyslu .


Všestrannost

Pojme všechny běžné systémy krevních vaků, včetně Horní/dolní a Horní/horní konfigurace, jak s vloženým filtrem, tak i bez něj.
Provádí celou řadu prvních a druhých separačních procesů. Protokoly zahrnují metody pro výrobu červených krvinek, destiček, plazmy bohaté na destičky i plasmy chudé na destičky, buffy coat krevní destičky i koncentrát krevních destiček.
Poskytuje větší flexibilitu skrze 11 nastavitelných programů. Definuje, upravuje a ukládá parametry protokolu, aby vyhovoval vašim potřebám.
Nabízí speciální doplňkové kroky, jako je například odstranění vzduchu z filtrovaného krve, ředění buffy coatu a další.

Spolehlivost a bezpečnost

Automaticky ověřuje správné umístění hadiček, vaků a CLIKTIP otevírání a proudění tekutin na základě vybraného protokolu.
Vede operátory, krok za krokem, pomocí plně barevné, animované, grafické obrazovky, poskytující schematickou vizualizaci automatizovaných a
mikroprocesorem řízených kroků.
Aktivně znamenává průtok komponent a jejich hmotnost, upínací polohy a svařovací funkce pomocí změny barvy indikátoru.
Upozorňuje jak zvukovým, tak vizuálním signálem na dokončení procesu nebo případnou poruchu.
Jedinečná funkce s hora postupujícího pneumatického lisu usnadňuje hladký start extrakce a lepší stabilitu vrstev.
Poskytuje čisté komponenty prostřednictvím interakce inteligentního regulátoru průtoku a 11 optických senzorů.

Výsledky 1 - 2 z 2

T-ACE II+

Jak pracuje

Zobrazit

Software

Zobrazit